איך-להשיג-עוד-תגובות-ביוטיוב

איך לקבל עוד תגובות ביוטיוב ולמה תגובות ביוטיוב שוות זהב

למה אין לי תגובות על הסרטון?!?

מכירים את זה, ים כסף…לייצר סרטון באמת ברמה בין לאומית עם התוכן והאפקטים הכי מטורפים שקיימים בכדור הארץ, ואף אחד לא השאיר תגובה על הסרטון שלכם?!?

יופי! גם אני מכיר את התחושה. במדריך זה אני יציג לפניכם איך אפשר להשיג תגובות לסרטון שלכם, לאלו שחושבים שמגיע להם יותר תגובות ולאלו שמייצרים סרטונים ואף אחד לא מגיב להם.

 

לכל הרוחות למה צריך בכלל תגובות ?

הוכחה חברתית – ברגע שיש לסרטון כמות נכבדת של צפיות ואין לו בכלל תגובות,זה מייד מעורר חשש שמה הצפיות שיש לאותם סרטון לא אמיתיות..יש מצב לא קטן שמישהו לחץ שוב ושוב על אותו סרטון ונירשם מספר רב של צפיות על אותו סרטון. יש גם שירותים בתשלום לא חוקיים שמספקים צפיות, תגובות וליקים לא אמיתיות לסרטונים שלכם בתשלום. לכן חשוב שיהיה איזון בין כמות הצפיות לבין מספר התגובות.

 

חיזוק קשר עם האוהדים

ברגע שאוהד של הסרטון מגיב לסרטון שלכם ואתם מגיבים לו חזרה: עונים תשובה לשאלה שנשאלה, אומרים תודה על התגובה וקדומה, זה מיד מייצר קשרים חזקים עם האוהדים שלכם.

 

קידום הסרטון ביוטיוב ובמנועי החיפוש

חלק ניקר מאיך שיוטיוב ומנועי החיפוש מחשבים את הסמכות שיש לכל סרטון הוא מקביל לאיך אנשים היו מגיבים לסרטון איכותי. סרטון איכותי יקבל שיתופים תגובות וליקים לאורך זמן, כך גם ככל שיהיה יותר אינג'מנט ותגובות לאורך זמן, יוטיוב ומנועי החיפוש ידע שהסרטון הוא סרטון סמכותי ואיכותי.

 

איך אפשר לגרום לצופי להגיב על הסרטונים

  • לייצר תוכן איכותי ומעניין
  • לבקש מהצופים להשאיר תגובה. אתם יכולים להגיד בסוף הסרטון משהו כמו זה "אם יש לכם כל שאלה בנוגע לסרטון, תשאלו באזור התגובות ובזמן הקרוב אני יענה לשאלות שלכם"
  • ייצורו תוכן עם דעה או משו כזה שהצופים ירצו להגיד את את דעתם בעניין
  • ייצורו סרטונים שכוללים תגובות שגולשים השאירו על סרטונים אחרים שיצרתם
  • בקשו מהצופים להירשם לערוץ, ככל שיהיה לכם יותר רשומים לערוץ יש סיכוי גבוה יותר שתקבלו עוד תגובות. ברגע שתשחררו עוד סרטונים הם יופיעו לרשומים בפיד.