אינדוקס סרטונים ביוטיוב

כמה זמן לוקח ליוטיוב לאנדקס סרטון

אם רציתם לדעת כמה זמן לוקח ליוטיוב לאנדקס סרטון ביוטיוב ובגוגל הגעתם למקום הנכון. 🙂 קודם כל התשובה לשאלה מאוד קצרה אבל רציתי לתת איזשהו רקע לפני שאני מסביר כמה זמן לוקח אינדוקס סרטון ביוטיוב ובגוגל שתבינו על מה מדובר. אחד מהלקוחות שלי הינו האתר  והערוץ ביוטיוב של אבא שלי, שמטפל באנשים שסובלים בבעיות בבלוטת התריס ואיזון הורמונאלי. הכנסתי מילות מפתח לכותרת ולתיאור ולתגים, לפני שהסרטון עלה ליוטיוב. (הסתכל בצילום מסך למטה)

החנסת מילות מפתח ותגיות

העלאתי את הסרטון בסביבות 2 לפנות בוקר, ואתם בטח יכולים לשאר מה קרה תוך כדאי העלאה, כן נרדמתי, אז רק בבוקר אחרי שהנחתי תפילין ועשיתי לעצמי קצת שקשוקה, עשיתי חיפוש בגוגל והינה התוצאה:
צילום מסך מגוגל של דר יפה ודר טיילר

הסרטון עלה בתוצאות של גוגל אחרי שעשיתי חיפוש למילות מפתח שהבכנסתי לתוך הכותרת תיאור ותגים, וכתוב ליד הסרטון, שהוא עלה לפני 10 שעות, אבל אם הייתי עושה חיפוש בגוגל אחרי כמה דקות אחרי העלאה הסרטון, גם היה מופיע הסרטון בתוצאות של גוגל וביוטיוב. (יכול להיות שהסרטון לא היה מופיע בעמוד הראשון, אבל כן הייתם מוצאים אותו). סרטון שעלאתי בעבר חיפשתי אותו אחרי כמה דקות בגוגל והוא עלה מיד.

לסיכום: ברגע שמעלים סרטון ליוטיוב הם מאודקסים תוך דקות אחדות מזמן העלאה. 

** עוד משו נחמד שכדאי שתכירו בקידום, ברגע שאתם מעלים תמונה ממוזערת ליוטיוב על גבי סרטון, אותה תמונה ממוזערת עולה גם ישירות לתמונות של גוגל, "גוגל תמונות", לכן חשוב לפני העלאת התמונה לתת לה שם נכון עם מילות מפתח.