קטגוריות הכי פופלאריות שאתם יכולים גם לייצר

קטגוריות הערוצים הכי נפוצים ביטיוב

ישנו מספר סוגי קטגוריות של ערוצים שכוללים את רוב נושאי הערוצים ביוטיוב:

רוב הערוצים ביוטיוב נכנסים לתוך כמה נושאים כללים, אציין את רוב הסוגים הכי מוכרים, תוכלו גם לבדוק את העמוד המיוחד הזה של יוטיוב שמסדר את הקטגוריות הכי נפוצים עם רשימת שמות הערוצים.

 

 

1. אנבוקס – Unbox

אנבוקסינג הינו הפעולה של פתיחת חבילות סגורות של מוצרים, מבניהם: צעצועים,איפור, גאדג'טים, סמארטפונים וקדומה. פתיחה של חבילות ממחישים לצופים מה הם יקבלו באט שיזמינו או יקנו את אותו מוצר והשימוש באותם מוצרים. הרגש של ההתרגשות הוא מעוד מבדר ברגע שפותחים אריזות חדשים. אפשר לראות את את ההתרגשות החזקה בערוץ שנקרא "Unbox Therapy" אני אישית צופה מדי שבוע שבועיים בסרטונים שלו להנאתי.

 

 

2. מוסיקה – Music

הפופלריות לערוצי מוסיקה מגיע משורש האהבה האנושית למנגינות קצביות. ערוצי מוסיקה מוכרים מעלים לרוב את היצירות בצורה וויזואליות וקליפי וידאו (music videos), כך השירים מקבלים עוד זווית מעניינת. דרך הערוץ מוסיקאים יכולים לתקשר עם האוהדים שלהם ולפרסם על אירועים והופעות שמתקרבים.

 

 

3. חדשות – News

אחד הסיבות לצורך בטלוויזיה הביתי הוא שידור חדשות בזמן אמת, אנשים רוצים לדעת מה חדש בארץ ובעולם, בשנים האחרונות הרבה מהצופים בטלוויזיה הביתי עוברים לאט לאט לצפות ביוטיוב דרך המסך הטלוויזיה, בגלל הנוחות וחוסר בפרסומות, אותם צופים שנמצאים ביוטיוב רוצים להתעדכן מה חדש. הפיצ'ר של שידור חי ביוטיוב מגיע מאותה נקודת התחלה של "מה חדש?" ו"מה חדש בארץ ובעולם?" ואיתו משתמשים יכולים לשדר בזמן אמת מה קורה ומה חדש.

 

 

4. גיימינג – Gaming

ברחבי העולם משחקי מחשב הם חלק מהשגרה היום יומית אצל רבים, ערוצי גימיינג מתעדים ומקליטים את אותם משחקים. ערוצים רבים גם עושים מדריכים על איך לשחק משחקים, פרשנויות ודרכים שונות שאפשר לשחק את המשחקים. הערוץ הכי פופולרי להיום הוא ערוץ בשם "PewDiePie" רשמתי מאמר על הערוץ שלו כאן

 

 

5. יופי – Beauty

אם אתן בנות, ערוצי יופי מדברים בטח אליכם יותר. ערוצי יוטיוב מציגים תלבושות אופנה, מוצרי טיפוח שיער, מדריכי איפור, סיקור מוצרי איפור. בעלי חברות גדולות של מוצרי יופי וטיפוח נעזרים ביוטבריות לפרסם את המוצרים שלהם בסרטונים שלהם עם חסות לעבודה שיוטיובריות עושים.

 

 

6. בידור / קומדיה – entertainment / comedy

ערוצי בידור וקומדיה מלאים בתכנים מצחיקים הומור שמופקים במיוחד לקהלים רבים שאוהבים לצחוק. ערוצי בידור אלו לרוב מספקים על בסיס לוח זמנים קבוע סרטונים חדשים בערוץ.

 

 

7. טכנלוגיה – Tech

לכל המתעניינים בטכנולוגיה של המחר מחשבים גאדג'טים ופלאפונים שיוצאים בכל יומיים – יש לכם שלל של ערוצים שיספקו לכם את המידע שאתם מחפשים וימלאו לכם את החוסר.

 

 

8. בישול ובריאות – Cooking & Health

אנשים המעוניינים לשמור על אורך חיים בריא ותזונה נכונה יכולים למצוא מגוון רחב של ערוצים שמלאים בסרטוני בישול ובריאות. קל יותר לצפות במישהו שמבשל מתכון מאשר לנחש איך מכינים את התבשיל עם מתכון פסיבי.

 

 

9. ספורט – Sport

ערוצי ספורט הם לכל אלו שאין להם טלוויזיה בבית או לכל אלו שחייבים להיות מעודכנים בכל מה שקשור לקבוצות שהם אוהדים לה, כדורגל,כדורסל, פוטבול,בייסבול ועוד. ראיונות עם כוכבים, פרשניות ושידורים חוזרים הם רק קצת ממה שתוכלו למצוא בערוצי ספורט.

 

 

10. מדריכים – How to

יוטיוב נהיה מקור מרכזי לכל מי שרוצה ללמוד משהו או איך עושים משהו, אם זה עזרה בתרגילי מתמטיקה שקיבלתם לשיעורי הבית או מדריך גינון מעשי. מדריכים בכל נושא מאנשי מקצוע תוכלו למצוא בערוצים רבים ביוטיוב.

 

 

11. וולוגים – Vlogging

כל מה שתצטרכו הוא מצלמה וזמן לייצר סרטוני ולוג. ערוצי וולוגים הם תיעוד או סיפור את ההתרחשות החיים בצורה פרטנית-מהרגע שהעיניים נפתחות בבוקר ועד הרגע שהדמויות נרדמים על המיטה בלילה. רבים אוהבים לצפות בוולוגים בגלל שהוולוגרים מדברים לצופים בצורה אישית (שיחה לתוך המצלמה) ובכל יום יש תוכן מעניין חדש שמתווסף לסיפור. רוב ערוצי וולוגרים הם ערוץ משנה שמראים את החיים "מאחורי הקלעים" יש את הערוץ הראשי שמתפרסם שם התכנים היותר "איכותיים" והוולוג מתעד את מאחורי הקלעים ומיסביב.