מקורות מידע על שיווק בוידאו

מקורות מידע ביוטיוב על שיווק בוידאו

הכנתי כאן רשימה איכותית ביותר, מה שנקרה "הטופ של הטופ" של ערוצי יוטיוב הטובים ביותר על שיווק, שיווק בוידאו, קידום וידאו, כלים, והדרכות מעשיות.

הרשימה כאן למטה, הינו רשימת ערוצים שאני משוטט בהם מדי שבוע להתעדכן ולראות מה חדש בעולם הוידאו.אם אתם יוצרים או משווקים – הרשימה כאן למטה תעזור לכם ללא ספק.

YouTube Help
ערוץ רישמי של עזרא ביוטיוב מטעם יוטיוב. תוכלו למצוא בערוץ מדריכים קצרים ופשוטים על הפלטפורמה של יוטיוב.

Brian G Johnson TV
בחור אנרגטי שמסביר איך לדחוף ערוצים קדימה ביוטיוב, ומסביר את השיטות הפרטיות שלו איך הוא מצליח לקבל יותר צפיות, בניית קהלים ועוד.

Video Creators
מנהל הערוץ הוא בחור נחמד מאוד בשם טים שמויר, שמתמחה בשיווק עסקים קטנים בוידאו ביוטיוב. והוא גם עוזר בפועל לעסקים להתפתח בזירת וידאו וביוטיוב. טים שמעדכן על בסיס שבועי חדשות בעולם הוידאו ויוטיוב ועבודות ופרוייקטים שהוא עובד אליהם. טים מאוד אוהב לעשות שידורים חיים שבועיים ולדבר עם האוהדים שלו, אם יש לכם "שאלת מומחה" מוזמנים לשאול אותו.

David WalshOnline
עוד ערוץ על עיצוב ערוץ ואיך לשחרר את המוצרים שלכם ביוטיוב. מנהל הערוץ הוא דיויד, אם יותר נוח לכם להקשיב לאנגלית במבטא בריטי – אז זה הערוץ שלכם. לדיויד יש מעל 100 אלף רשומים לערוץ, אני לא יודע איך הוא עשה את זה, אבל כנראה שזה אפשרי.

Derral Eves
דרל יועץ שיווק וידאו, עם רקע רחב ביוטיוב וברשתות החברתיות. רואים בסרטונים של דרל שהוא מאוד אוהב את מה שהוא עושה עם כל האנרגיות החיוביות והתשוקה לשיווק בוידאו.

VidCon
וידקון אירוע שנתי לאנשים שאוהבים יוטיוב ווידאו. מקום בו יוצרים ואוהדים באים ביחד פעם בשנה לשתף חוויות וידע עשיר. בערוץ שלהם תוכלו לצפות בתכנים שהוסרטו מאירועים שהיו בעבר.

YouTube Advertisers
ערוץ יוטיוב שמעדכן על פרסומות ביוטיוב שבטרנד עכשיו, השראות מיוצרים, מדריכים ואיך לבנות אסטרטגיות וידאו נכונים

Audio Library
עוד ערוץ יוטיוב אחרון שמשחרר מדי חודש שירים ברמה גבוה לשימוש חינמי לסרטונים כמוסיקת רקע. כרגע לערוץ יש למעלה מ1000 שירים. תוכלו לקרוא כאן על עוד מקורות מוסיקת חינמיות שכדאי מאוד להכיר.

שימו לב: בכל ערוץ (מהרשימה) אתם יכולים לחפש נושא ספיציפי שאתם מעוניינים ללמוד עליו ע"י לחיצה על זכוכית המגדלת באזור הערוץ ולחפש לפי "מילות מפתח" שמעניינים אתכם.אזור החיפוש בערוץ ביוטיוב